13 Şubat 2018 Salı

Sevgililer Gününde Evlenme Teklifi Yaparken Yüzüğü Çaldırmak


Ne kötü olurdu ama, de mi? Sevgililer Gününde evlenme teklifi yapmaya karar vermişsiniz, bunu sokakta yapacaksınız, teklifi yapıp yüzüğü çıkarıyorsunuz, kız arkadaşınız keyiften zıp zıp bir vaziyette size "Evet" diyor, tam yüzüğü takacağınız sırada bir hırsız yüzüğü elinizden kapıp kaçıyor.


Gerçekten böyle bir şey yaşamış olan biri var mıdır bilmiyorum, umarım yoktur. Bu ABD'nin Philadelphia şehrinde çekilmiş bir şaka videosu, genç bir kızla erkek ve bir de çakma hırsız, şehrin Love Park (Aşk Parkı) da dahil çeşitli yerlerine giderek böyle bir şaka hazırlamışlar.


Hoş da olmuş bence. 2014 yılında yapılmış, sokakta evlenme teklifi tarzında bir çalışma bu, etrafta hep insanlar var.


Önce çifti gülerek, keyifle izlemeye başlıyorlar, olanları telefonlarıyla kameraya çekiyorlar falan; sonra hırsız birdenbire ortaya çıkıp, yüzüğü çalıp koşarak uzaklaşmaya başlayınca yüzlerindeki ifade tamamen değişiyor. Donup kalıyorlar, gülen yüzleri bir tuhaf oluyor, ne yana kaçtığını gösteriyorlar, falan filan.Olmayacak şey de değil, profesyonel hırsızlar her durumda, her yerden, her şeyi çalabiliyorlar; dikkatli olmak lazım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme